Pomóżmy szpitalom w walce z koronawirusem – Beneficjum
10537 zł z 14790 zł

Dane do przelewu:

51160014621826710990000001

Fundacja Beneficjum

Darowizna Pomóżmy szpitalom w walce z koronawirusem

Zbiórka zakończona

Pomóżmy szpitalom w walce z koronawirusem

Świat walczy z wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia się rozprzestrzenia. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy staramy się być spokojni i zachowywać się odpowiedzialnie. 

Niestety, w obliczu nowej sytuacji dostajemy coraz więcej sygnałów o potrzebach szpitali– brakuje podstawowego sprzętu który mógłby zapewnić ochronę personelowi i pacjentom przebywającym w szpitalu. 

 

Lekarze i pielęgniarki stanowią pierwszą linię frontu w walce z koronawirusem. Pracując w warunkach nieprzystosowanych do nowej sytuacji każdego dnia narażają życie swoje i swoich rodzin. 

Ich walka z koronawirusem wymaga wyjątkowych środków i skutecznych narzędzi. 

 

Kochani, rozpoczynamy zbiórkę ale tym razem naszymi podopiecznymi są Warszawskie Szpitale.
Współpracujemy z portalem „Wsparcie dla Szpitala” aby móc nieść pomoc tam gdzie jest najbardziej potrzebna. Zbieramy środki na rzeczy pierwszej potrzeby. Im więcej zbierzemy, tym więcej sprzętu zakupimy!

Koronawirus SARS-CoV-2 (Covid-19) jest wyzwaniem dla Nas wszystkich. Zjednoczmy się we wspólnym celu. Nasza pomoc ochroni lekarzy i pielęgniarki a Ich pomoc uratuje ludzie życia. 

Aktualności:

 

Maj 2022

 

Podczas pierwszej fali COVID-19 nasza fundacja, dzięki Waszemu wsparciu, pomogła dwóm szpitalom w województwie Mazowieckim.

 

Wydaliśmy 14 046,75 zł.

Kupiliśmy : 500 maseczek ochronnych

7 140 rękawiczek

150 kombinezonów ochronnych

600 czepek 

I wiele innych rzeczy.

 

FAKTURY

Udostępnij: