Z Całego Serca dla Ukrainy • Beneficjum

22921 zł z 35000 zł

Z Całego Serca dla Ukrainy

Wiadomość o wojnie, która uderzyła w Ukrainę wstrząsnęła całym światem. Ta sytuacja dotknęła nas osobiście, ponieważ zespół naszej fundacji jest polsko-ukraiński. Tam zostały ich rodziny, mama, tata, dziewczyna, chłopak, przyjaciele.

Z uwagi na aktualną sytuację prowadzimy głównie zbiórkę darów rzeczowych. Można je przynosić w godzinach pracy Fundacji (9.00-17.00).

 

Będą one przekazywane do punktów pomocowych i stamtąd dystrybuowane dalej tak, aby trafiły w ręce osób potrzebujących.

 

Imigrantami są głównie kobiety i dzieci

 

Wszystkie środki zebrane na tej zrzutce będą przekazane na:

 

• Środki higieny dla dzieci: pampersy, mokre chusteczki, jednorazowe podkłady, krem na odparzenia (alantan, linomag, bephanten baby), smoczki, butelki, pieluchy tetrowe dla dzieci, itp.

• Środki czystości: pasty do zębów, szczoteczki, mydła, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, szampony, odżywki, ręcznik papierowy, itp.

• Żywność długoterminową: puszki, słoiki, batony proteinowe, soki, wodę, mleko modyfikowane dla dzieci, itp.

 

Zbiórka obejmuje zarówno pomoc w Polsce, jak i w Ukrainie.

 

Zostań wolontariuszem/ Приєднуйся до нас волонтером:

 

+ 48 886 503 094

 

Якщо Вам потрібна допомога, звертайтесь за номером:

 

+ 48 883 162 479

 

Inicjatorami projektu są nasi pracownicy, którzy w trosce o swoich rodaków chcieliby umożliwić im godne życie.

 

Dziękujemy!

 

Aktualności

 

Wszystkie aktualne informacje – zdjęcia, filmy – zamieszczone są na naszym Facebook’u i Instagramie. Zapraszamy!

https://www.facebook.com/Beneficjum/

https://www.instagram.com/beneficjum/

 

11-15.04.2022

 

W tym tygodniu dzięki zaangażowaniu darczyńców i ogromnej pracy wolontariuszy zorganizowaliśmy dwa transporty – do Zaporoża i Lutsk’a (Łucka).
Dziękujemy!

 

4-8.04.2022

 

Nasi wolontariusze są bardzo zaangażowani w zbiórkę, wkładają w nią całe swoje serce! Jedni kwestują, inni segregują dary i pakują w kartony. Nad wszystkim czuwają koordynatorzy. W czwartek (7.04.) wyruszył spod Fundacji transport humanitarny do Odessy.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni pracownikom Kolei Mazowieckich z Tłuszcza (https://www.facebook.com/KolejeMazowieckieKM) za wsparcie i przekazanie 1900 sztuk słoików z pełnowartościowym posiłkiem. Panu Mieczysławowi dziękujemy za ich przywiezienie do Fundacji i pomoc wolontariuszom w ich rozładunku. Te dary również pojechały do Odessy. Dziękujemy z całego serca!

 

31.03.2022

 

Mamy potwierdzoną informację, że nasze transporty z pomocą humanitarną bezpieczne dotarły do Lwowa i Kijowa.

 

30.03.2022

 

Działo się, działo! Wolontariusze zapakowali cały bus z darami, które Pan Patryk przewiózł do magazynu, gdzie zostały przepakowane do tira i ruszyły do Lwowa. Przewieźliśmy także dary (zebrane ubrania i artykuły spożywcze) do Pani Angelicy z Kuchni Ukraińskiej i Gruzińskiej – https://www.facebook.com/kuchniaukrainskagruzinska

 

28-29.03.2022

 

Zbieramy, segregujemy i pakujemy dary, które zbierane są przez naszych wolontariuszy. Dbamy o to, żeby wszystkie artykuły były odpowiednio zabezpieczone do transportu.

 

Kolejna grupa wokalna – Wykolejeni.BAND z Kolei Mazowieckich z wielkim hitem zespołu HEY „Moja i Twoja nadzieja”- dołączyła się do muzycznej akcji, wspierającej naszą zbiórkę. Dziękujemy!

 

21-25.03.2022

 

W tym tygodniu trwała zbiórka darów rzeczowych. Przedszkole nr 115 z warszawskiego Targówka przywiozło kartony z artykułami pierwszej potrzeby – głównie spożywcze i środki higieny osobistej. Dziękujemy pięknie za dołączenie się do akcji!

 

W ramach projektu „Z całego serca dla Ukrainy” rozpoczęliśmy współpracę z ukraińską modelką Allą Kostromichovą.

 

Uruchomiliśmy także grupę z licytacjami na Facebooku. Można wylicytować książki, gadżety rękodzielnicze, usługi. Zapraszamy!  https://www.facebook.com/groups/628892181541151/permalink/638146553949047

 

Wyjechał kolejny transport humanitarny do Charkowa. Wysłaliśmy już 12 ton darów rzeczowych! Dziękujemy!

 

19.03.2022

 

Nasi darczyńcy to bohaterowie, a wolontariusze – tytani pracy. Zorganizowaliśmy kolejny transport z pomocą humanitarną, tym razem do Kijowa.

 

18.03.2022

 

Dziś również pojechaliśmy na Dworzec Zachodni i zawieźliśmy najpilniej potrzebne artykuły.

Dziękujemy firmie GREMBOX Sp. z o. o. z Rudy Śląskiej za przesłanie palety z kartonami. Dzięki temu możemy sprawnie pakować i dobrze zabezpieczać wszystkie dary rzeczowe. Dziękujemy!

 

17.03.2022

 

Wsparliśmy punkt pomocy na Dworcu Zachodnim przekazując 2 busy najpotrzebniejszych artykułów: jedzenie dla dzieci, środki czystości dla dzieci i dorosłych, konserwy i wodę.

 

16.03.2022

 

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Sekcji Napraw i Eksploatacji z Kolei Mazowieckich za zebranie blisko 3 tysięcy słoików z pełnowartościowym posiłkiem i palety wody oraz transport do punktu recepcyjnego EXPO Nadarzyn.

 

15.03.2022

 

Odebraliśmy dary rzeczowe z Przedszkola nr 83 w Warszawie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Kadrze, Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie! Nasi wolontariusze zapakowali już 6 bus, który wyruszył na Ukrainę z najważniejszymi produktami żywnościowymi, higienicznymi dla dzieci i dorosłych. Otrzymaliśmy wiadomość, że transport szczęśliwie dojechały do wsi Pryvil’ne.

 

14.03.2022

 

Działamy i zbieramy fundusze w ramach zbiórki „Z całego serca dla Ukrainy”. Dziś wyjechało około 2,5 tony darów do Tarnopola. Dziękujemy wszystkim!

 

11.03.2022

 

Segregujemy, pakujemy wszystkie dary rzeczowe, które spływają do Fundacji. Kolejne dwa transporty wyruszyły dziś na Ukrainę.

 

10.03.2022

 

Jesteśmy w stałym kontakcie z Merem Mikołajewa i współpracujemy z ukraińską Fundacją Uniters. Dziś wyjechały dwa samochody. Prawie 3,5 tony darów rzeczowych!

 

09.03.2022

 

Bardzo dziękujemy Kolejom Mazowieckim za zgromadzenie ponad 1500 słoików z pełnowartościowymi posiłkami. Pracownicy Kolei również zaoferowali się pomóc naszej Fundacji w dostarczeniu tych darów oraz ponad 30 butelek (5l.) wody do Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej. Nawiązaliśmy kontakt z Fundacją Uniters, która zaoferowała pomoc w dostarczeniu darów do Lwowa.

08.03.2022

 

Nasi Wolontariusze niezmiennie pracują od rana do wieczora zbierając dary rzeczowe oraz kwestując na terenie Warszawy. Szacujemy, że ilość uzbieranych darów wynosi około 4 ton! Nie przestajemy pakować. Dzielimy dary na artykuły dla dzieci, środki czystości, żywność, medykamenty.

 

Do akcji muzycznej #zcalegosercadlaukrainy dołączyła nasza Ambasadorka Julia Rańda https://www.facebook.com/fabrykainicjatywspolecznych/videos/947514799282685/

 

Oraz Katarzyna Mikołajczyk: https://www.youtube.com/watch?v=RMFNqiOmu2U

 

07.03.2022

 

W dalszym ciągu docierają do nas dary rzeczowe (dziś przyjechał duży transport darów z Głogowa), które kurczą przestrzeń naszego biura. Kontynuujemy również wydawanie ciepłych posiłków na Dworcu Wschodnim, dzięki uprzejmości Pani Angelicy z Kuchni Ukraińskiej i Gruzińskiej – https://www.facebook.com/kuchniaukrainskagruzinska

 

Szukamy kierowcy oraz transportu, który przewiózłby dary za granicę. Dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie działania były zgodne z obowiązującymi procedurami. Dary rzeczowe terminalne oraz środki czystości przekazywane są również na bieżąco odwiedzającym nas Uchodźcom.

 

06.03.2022

 

Pakowaliśmy dary, które wypełniły naszą sale konferencyjną po brzegi. Nasi Wolontariusze i pracownicy niezmiennie przyjmują kolejne dary, segregują je i zabezpieczają w kartonach. Udało się również pojechać na Dworzec Wschodni, na który dostarczyliśmy dużą paczkę z pieluchami. Nasza Wolontariuszka poznała panią Angelic’ę, która ugotowała zupę dla Uchodźców czekających na Dworcu Wschodnim. Pani Angelica zaoferowała się, że jeśli kupimy jej potrzebne produkty, zrobi zupy dużo więcej i w naszym imieniu będzie rozdawała potrzebującym. Dziękujemy pani Angelice za pyszne jedzenie i chęć pomocy.

 

05.03.2022

 

W sobotę zorganizowaliśmy zbiórkę finansową na terenie Warszawy. Po odprawie pracownicy oraz wszyscy Wolontariusze wyszli przed budynek w celu wywieszenia flagi i odsłuchania hymnu Ukrainy. Zbiórka była dla nas wyjątkowa i pełna wzruszeń, ponieważ połączyliśmy siły z naszymi partnerami – studentami Wyższej Szkoły Menedżerskiej, Wyższej Szkoły Bankowej, Uczelni Społeczno – Medycznej im. Beaty Mydłowskiej, Wolontariuszami Szkoły Muzycznej Your Melody, Zuchami i Harcerzami ze szczepu 53 oraz Harcerzami z Hufca Warszawa Mokotów, dołączyli do nas również mieszkańcy Ukrainy i Polski. Dziękujemy za wsparcie, to ważne dla naszej organizacji, że może liczyć na swoich partnerów. 

W tym dniu udało nam się zebrać 17 236 zł oraz 35 pełnych koszy sklepowych z darami. 

 

04.03.2022

 

Podpisaliśmy porozumienie współpracy z firmą MGMC Consulting, która zorganizowała dla naszej Fundacji pomoc w postaci zbiórki rzeczowej oraz finansowej. Dziękujemy Prezesowi Zarządu panu Marcelowi Gałanowi za obdarzenie nas zaufaniem.

Firma Eveline Cosmetics dostarczyła dwie palety kosmetyków do naszej siedziby. Dziękujemy!

Dzięki inicjatywie pani Ewy Białek z Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego otrzymaliśmy cały samochód posegregowanych darów rzeczowych.

Przestrzeń naszej Fundacji coraz szybciej wypełnia się darami rzeczowymi, głównie żywnością oraz środkami higienicznymi.
Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!

03.03.2022

 

Pani Winna Edwina przekazała kilka kartonów darów rzeczowych. Dziękujemy za chęć wsparcia naszych działań i dołączenie do pomocy Ukrainie.

Cały zespół Fundacji zaangażował się do segregowania oraz przygotowywania paczek.

 

03.03.2022

Do naszej akcji muzycznej #zcalegosercadlaukrainy dołączyły Kobiety do Garów.

 

02.03.2022

Nasz Partner Anna Sośnierz zorganizowała webinar charytatywny: jak stresować się mądrze, działać pomimo niego. 100% zysku zostanie przeznaczone na naszą zbiórkę.
Link do webinaru: https://www.annasosnierz.pl/produkt/webinar-charytatywny-jak-stresowac-sie-madrze-dzialac-pomimo-niego/

01.03.2022

 

Pracownicy naszej Fundacji przekazali na rzecz Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej dary rzeczowe: odzież, zabawki dla dzieci, kosmetyki, woda, środki higieny osobistej, żywność. Dodatkowo nasza Fundacja zakupiła pieluchy.

01.03.2022

 

Do naszej Fundacji zostały dostarczone dary rzeczowe odzież, żywność, środki czystości, koce itp. Do zbiórki dołączyli się nasi sąsiedzi oraz p. Marcin, który podarował nam 550 litrów wody.

01.03.2022

Piotrek Gawarecki Dyrektor Szkoła Muzyki Rozrywkowej Your Melody rozpoczął akcje muzyczną dedykowaną ofiarom wojny na Ukrainie.
Dziękujemy Piotr za Twój piękny talent i chęć wsparcia naszej zbiórki Z całego serca dla Ukrainy 💙💛

 

 

Do naszej akcji muzycznej #zcalegosercadlaukrainy dołączyli Małgorzata Grudniak , Katarzyna Andruszko oraz Karol Błoński.

 

Udostępniajcie, nominujcie nowych artystów.
Również akcja trwa na naszym tik-tok
Dziękujemy 🙏

 

28.02.2022

Dziś mialiśmy również spotkanie z Wyższą Szkołą Menedżerską, z którą była ustalana dalsza strategia działań pomocowych. Fundacja wraz z WSM będzie wspierała organizacje, które znajdują się na dworcach w Warszawie.

 

27.02.2022

Nasza Fundacja pojechała na granicę Dołhobyczów – Uhrynów skąd zabrała 20 osób, które dotarły bezpiecznie do swoich rodzin.

26.02.2022

 

Odbył się koncert uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej Your Melody, w którym również uczestniczyli nasi Ambasadorzy Julia Rańda oraz Bartek Przesmycki.
Koncert dzięki uprzejmości Burmistrza Pragi Północ oraz Dyrekcji MAL „Śliwka” został dedykowany naszej zbiórce Z całego serca dla Ukrainy.

26.02.2022

 

Dysponujemy autokarem mogącym pomieścić 18 osób, który wyjechał w stronę granicy.
Mamy na pokładzie nauczyciela języka polskiego oraz psychoterapeutę.
Jesteśmy na etapie ustalania noclegów na terenie Warszawy.
Zgłosiły się do nas osoby, które na początku tygodnia przekażą nam dary rzeczowe: środki pierwszej pomocy, kosmetyki, koce, pościel, odzież.

Wspierają 411

roksana r***

2022-05-18 10:59:53

2 Zł

daniel g***

2022-05-17 17:31:29

50 Zł

Magdalena D***

2022-05-17 15:46:16

20 Zł

Kowalski

2022-05-17 15:27:30

10 Zł

Pawel F***

2022-05-17 15:00:03

20 Zł

Daniil S***

2022-05-17 09:58:35

20 Zł

Zuza

2022-05-16 15:05:45

10 Zł

Mateusz

2022-05-16 12:54:34

10 Zł

Krzysztof

2022-05-15 13:58:28

20 Zł

Tadeusz B***

2022-05-14 20:17:36

20 Zł

Andrii

2022-05-14 12:44:21

20 Zł

Yana S***

2022-05-14 10:41:10

30 Zł

Krzysztof K***

2022-05-14 09:38:42

50 Zł

Marcin M***

2022-05-14 09:18:13

10 Zł

Pawel S***

2022-05-14 09:13:01

20 Zł

Adam K***

2022-05-13 15:29:39

5 Zł

Bartosz M***

2022-05-13 09:55:04

20 Zł

Oskar T***

2022-05-12 20:43:19

10 Zł

Karolina

2022-05-12 16:16:47

6 Zł

Luke

2022-05-12 14:16:51

100 Zł

Maciej

2022-05-12 10:31:05

20 Zł

Bartłomiej Z***

2022-05-11 17:51:22

20 Zł

Sergei Z***

2022-05-11 17:27:15

50 Zł

Piotr K***

2022-05-11 15:06:18

20 Zł

Marchewka

2022-05-11 14:20:02

20 Zł

Krystian R***

2022-05-11 10:57:40

20 Zł

Roman M***

2022-05-11 10:26:57

20 Zł

Dawid B***

2022-05-10 19:29:39

10 Zł

Bernard W***

2022-05-10 10:32:15

20 Zł

Damian ***

2022-05-09 16:27:32

10 Zł

Przemysław R***

2022-05-09 12:55:56

20 Zł

Dominik U***

2022-05-09 12:55:51

50 Zł

Krzysztof ***

2022-05-08 15:24:55

100 Zł

Więcławik D***

2022-05-07 18:06:06

5 Zł

Dzianis P***

2022-05-07 16:11:48

10 Zł

Łukasz P***

2022-05-07 09:06:30

10 Zł

Adrian K***

2022-05-06 17:58:45

10 Zł

Oleksandr H***

2022-05-06 13:30:31

20 Zł

Karolina B***

2022-05-06 09:50:33

20 Zł

Paweł ***

2022-05-06 09:05:49

20 Zł

Oleksandr V***

2022-05-05 15:25:26

20 Zł

Radosław P***

2022-05-05 12:23:05

5 Zł

Marta S***

2022-05-04 18:38:00

20 Zł

Mateusz M***

2022-05-04 13:05:40

10 Zł

Egor P***

2022-05-04 11:11:49

20 Zł

Krzysztof B***

2022-04-30 14:15:04

20 Zł

Ada S***

2022-04-30 09:37:47

20 Zł

Łukasz Z***

2022-04-29 16:55:32

20 Zł

Daniel

2022-04-29 15:24:24

20 Zł

Maciej D***

2022-04-29 15:02:33

20 Zł

Tomasz

2022-04-29 13:38:07

20 Zł

Smelczynska

2022-04-29 11:55:37

20 Zł

Jan

2022-04-28 17:11:10

10 Zł

Dorota P***

2022-04-28 14:30:20

50 Zł

Dominik P***

2022-04-28 14:25:25

20 Zł

Rafał G***

2022-04-28 12:22:05

20 Zł

Veranika K***

2022-04-27 18:24:56

20 Zł

Mariusz M***

2022-04-27 16:42:15

20 Zł

Bartlomiej O***

2022-04-27 11:44:43

20 Zł

Marek C***

2022-04-26 17:47:46

5 Zł

Marcin K***

2022-04-26 15:01:20

20 Zł

Joshua H***

2022-04-26 13:41:13

20 Zł

Piotr N***

2022-04-26 12:59:06

50 Zł

Kamil B***

2022-04-25 20:10:41

50 Zł

Alena V***

2022-04-25 16:08:52

50 Zł

Simas V***

2022-04-25 15:14:54

20 Zł

Tadeusz B***

2022-04-25 13:09:09

20 Zł

Piotr R***

2022-04-23 18:42:36

20 Zł

Kaska F***

2022-04-23 18:35:08

20 Zł

Yarmola I***

2022-04-23 15:40:29

50 Zł

Krzysztof

2022-04-23 12:56:12

10 Zł

Denys Z***

2022-04-23 12:25:00

10 Zł

Łukasz

2022-04-23 12:20:36

50 Zł

Piotr Z***

2022-04-23 11:52:56

20 Zł

Sylwia P***

2022-04-23 08:38:34

100 Zł

Maciej D***

2022-04-22 18:40:04

50 Zł

Tomasz K***

2022-04-22 17:04:43

50 Zł

Sasza m***

2022-04-22 17:03:11

20 Zł

Jacek O***

2022-04-22 16:25:23

200 Zł

Katarzyna C***

2022-04-22 15:56:21

100 Zł

Damian P***

2022-04-22 12:17:32

2 Zł

Marcin Z***

2022-04-21 20:06:26

50 Zł

Koshevyi V***

2022-04-21 17:06:26

20 Zł

Stepanova V***

2022-04-21 13:22:32

10 Zł

JOANNA W***

2022-04-21 11:07:16

20 Zł

Agnieszka P***

2022-04-21 10:19:59

10 Zł

Piotr S***

2022-04-20 16:32:12

20 Zł

Alla K***

2022-04-20 15:03:13

21 Zł

Mateusz M***

2022-04-20 13:02:13

5 Zł

Michał S***

2022-04-20 10:53:38

100 Zł

Danylo

2022-04-19 21:37:54

4 Zł

Szymon M***

2022-04-19 18:10:31

20 Zł

Jabłoński

2022-04-19 16:59:39

20 Zł

Marlena S***

2022-04-19 14:48:08

20 Zł

Piotr N***

2022-04-19 13:47:30

50 Zł

piotr l***

2022-04-19 10:37:00

20 Zł

olena r***

2022-04-16 13:00:26

20 Zł

Yana M***

2022-04-16 12:44:39

50 Zł

Piotr L***

2022-04-16 12:36:32

10 Zł

Sławomir J***

2022-04-16 12:07:22

20 Zł

Oleksandr Z***

2022-04-16 11:53:09

50 Zł

Adam s***

2022-04-16 10:00:57

20 Zł

Paweł R***

2022-04-16 09:42:29

500 Zł

Jacek

2022-04-15 19:36:23

20 Zł

Skowroński

2022-04-15 13:41:34

20 Zł

Mikołaj S***

2022-04-15 13:41:09

20 Zł

Anna P***

2022-04-15 13:07:32

120 Zł

Feliks S***

2022-04-15 12:25:43

20 Zł

Karol K***

2022-04-15 11:26:25

10 Zł

Никита ***

2022-04-15 09:57:23

10 Zł

STANISLAV V***

2022-04-14 17:28:18

20 Zł

Robert L***

2022-04-14 16:52:07

20 Zł

Paweł S***

2022-04-14 12:30:43

20 Zł

Grzegorz S***

2022-04-13 22:57:36

50 Zł

Ja J***

2022-04-13 15:03:06

20 Zł

Andrzej W***

2022-04-13 14:48:40

20 Zł

Małgorzata S***

2022-04-13 12:42:46

50 Zł

Rafał T***

2022-04-12 17:19:23

500 Zł

Odarych

2022-04-12 13:33:35

50 Zł

Aleksandra G***

2022-04-12 12:33:01

10 Zł

Aleksandra W***

2022-04-12 12:09:21

20 Zł

Malgorzata W***

2022-04-11 16:18:05

5 Zł

Julia K***

2022-04-11 16:06:47

5 Zł

Jakub W***

2022-04-11 12:35:07

5 Zł

Pawel K***

2022-04-09 17:29:29

50 Zł

Artem

2022-04-09 15:50:14

50 Zł

Jarosław S***

2022-04-09 15:08:37

50 Zł

Maciej S***

2022-04-09 14:17:08

5 Zł

Iwona Z***

2022-04-09 13:35:36

20 Zł

Robert K***

2022-04-09 10:21:44

100 Zł

Ktzysztof

2022-04-09 09:50:34

20 Zł

Przemek

2022-04-08 17:29:12

5 Zł

Bartosz M***

2022-04-08 10:02:57

20 Zł

Przwmek

2022-04-08 09:27:55

20 Zł

Valerio N***

2022-04-07 16:30:23

20 Zł

Mateusz O***

2022-04-07 16:15:55

50 Zł

Paweł P***

2022-04-07 15:36:56

50 Zł

Julia D***

2022-04-07 13:52:51

20 Zł

Agnieszka T***

2022-04-07 13:46:33

50 Zł

Kateryna D***

2022-04-06 21:49:05

85 Zł

Janusz F***

2022-04-06 18:23:36

20 Zł

Krzysztof K***

2022-04-06 16:05:30

50 Zł

Piotr d***

2022-04-06 15:10:47

20 Zł

Kuba

2022-04-06 11:35:06

20 Zł

Tetiana B***

2022-04-06 08:25:17

85 Zł

Yana D***

2022-04-06 05:15:04

80 Zł

Anna S***

2022-04-06 01:38:21

200 Zł

Mateusz W***

2022-04-05 16:02:50

50 Zł

Marcin K***

2022-04-05 14:43:32

20 Zł

Ali

2022-04-04 17:05:23

50 Zł

Rafał A***

2022-04-04 15:07:37

20 Zł

Jan B***

2022-04-04 14:13:58

20 Zł

S d***

2022-04-02 13:12:15

20 Zł

Jakub P***

2022-04-01 15:23:31

20 Zł

Michal z***

2022-03-31 21:31:21

20 Zł

ANNA B***

2022-03-31 20:31:53

300 Zł

Wojciech C***

2022-03-31 13:29:55

20 Zł

Alek W***

2022-03-31 13:26:18

50 Zł

Paweł G***

2022-03-31 12:31:15

5 Zł

AnNa s***

2022-03-31 08:31:34

20 Zł

Milena@matwiejuk.com

2022-03-30 15:47:58

42 Zł

Dzidkowski

2022-03-30 10:27:17

10 Zł

Ania F***

2022-03-30 09:50:38

50 Zł

Yahor C***

2022-03-28 17:11:59

5 Zł

Joanna K***

2022-03-28 16:34:03

20 Zł

Karolina B***

2022-03-26 12:58:34

20 Zł

Radosław K***

2022-03-26 10:36:59

20 Zł

Krzysztof R***

2022-03-25 13:48:48

50 Zł

Bialenik

2022-03-24 16:13:04

10 Zł

Maciej P***

2022-03-24 15:13:01

20 Zł

2022-03-24 12:09:50

10 Zł

2022-03-24 10:27:09

20 Zł

Katarzyna M***

2022-03-23 16:05:42

20 Zł

Adrian

2022-03-23 14:52:07

20 Zł

Daniel G***

2022-03-23 13:28:13

10 Zł

Anna S***

2022-03-22 10:11:07

400 Zł

Pola S***

2022-03-21 19:32:07

10 Zł

Joanna

2022-03-21 15:06:38

14 Zł

Zofia A***

2022-03-21 10:41:46

15 Zł

zygmunt

2022-03-20 22:14:55

50 Zł

Józef R***

2022-03-20 16:28:04

50 Zł

Rafał P***

2022-03-19 17:37:41

20 Zł

Ryhor K***

2022-03-19 13:02:28

50 Zł

m

2022-03-19 12:33:40

100 Zł

Wojciech

2022-03-19 10:17:57

100 Zł

Mateusz M***

2022-03-19 01:29:35

5 Zł

Aleksandra R***

2022-03-18 19:49:18

100 Zł

Marian K***

2022-03-18 15:52:37

20 Zł

Paulina P***

2022-03-18 15:50:41

20 Zł

Sebastian

2022-03-18 10:29:14

3 Zł

Tomasz F***

2022-03-17 13:26:52

20 Zł

Bożena G***

2022-03-16 20:36:52

20 Zł

Manuela J***

2022-03-15 21:28:28

25 Zł

Kasia

2022-03-15 20:34:48

20 Zł

Dominik S***

2022-03-15 18:24:37

100 Zł

Monika O***

2022-03-15 16:33:07

50 Zł

Agata D***

2022-03-15 11:20:08

100 Zł

Małgorzata

2022-03-15 09:11:30

50 Zł

Andrzej F***

2022-03-15 07:35:27

100 Zł

Dorota

2022-03-14 22:31:31

100 Zł

LeszekNadzieja

2022-03-14 14:12:19

20 Zł

Marcin P***

2022-03-14 13:13:52

20 Zł

Kamila S***

2022-03-14 13:03:43

50 Zł

Joanna D***

2022-03-13 21:02:55

50 Zł

Oleksandr F***

2022-03-12 17:40:50

20 Zł

Daniel S***

2022-03-12 13:58:06

5 Zł

Bożena

2022-03-12 12:12:18

50 Zł

Oksana

2022-03-12 11:37:32

20 Zł

Bartek Z***

2022-03-11 15:55:39

5 Zł

Justyna Z***

2022-03-11 14:51:35

20 Zł

Krzysztof K***

2022-03-11 12:00:38

50 Zł

Dorota P***

2022-03-11 09:00:19

50 Zł

ryszard k***

2022-03-11 07:10:42

20 Zł

Aleksandra P***

2022-03-10 23:29:46

50 Zł

Maria W***

2022-03-10 22:50:03

100 Zł

Mariusz R***

2022-03-10 22:38:19

50 Zł

Anna D***

2022-03-10 21:07:10

50 Zł

Daniel M***

2022-03-10 20:59:30

5 Zł

ZW

2022-03-10 17:51:29

100 Zł

Elżbieta

2022-03-10 14:57:23

100 Zł

Jacek K***

2022-03-10 14:00:24

2 Zł

Beata

2022-03-10 13:48:28

50 Zł

wioletta k***

2022-03-10 10:56:34

50 Zł

Małgorzata P***

2022-03-10 09:52:50

20 Zł

Grażyna J***

2022-03-10 08:31:27

200 Zł

Michalina J***

2022-03-10 08:14:02

20 Zł

Adam F***

2022-03-10 07:31:12

100 Zł

Małgorzata P***

2022-03-09 15:09:46

50 Zł

Magda S***

2022-03-09 14:08:58

50 Zł

Wojciech W***

2022-03-09 11:46:47

100 Zł

Anna R***

2022-03-09 10:44:43

50 Zł

Mirka

2022-03-09 08:57:29

50 Zł

Wanda M***

2022-03-08 13:51:27

50 Zł

Monika D***

2022-03-08 13:17:55

100 Zł

Joanna

2022-03-08 12:58:15

20 Zł

Eugeniusz

2022-03-08 12:48:20

50 Zł

Gabriela K***

2022-03-08 12:44:36

100 Zł

Karolina Z***

2022-03-08 07:59:02

50 Zł

Paulina P***

2022-03-07 23:04:27

50 Zł

Krzysztof K***

2022-03-07 22:53:27

50 Zł

Eugeniusz K***

2022-03-07 20:53:05

200 Zł

Iwona B***

2022-03-07 19:15:31

50 Zł

Krystyna ***

2022-03-07 17:57:01

100 Zł

Janardhana

2022-03-07 17:50:31

100 Zł

Renata

2022-03-07 16:48:40

100 Zł

Maciej K***

2022-03-07 14:17:21

50 Zł

Ewa C***

2022-03-07 13:07:15

30 Zł

sekula.joanna254@gmail.com

2022-03-07 12:53:43

50 Zł

Danuta N***

2022-03-07 11:37:13

50 Zł

Marek

2022-03-07 09:46:02

50 Zł

Rafał k***

2022-03-07 09:06:21

20 Zł

Ewa B***

2022-03-06 21:15:45

50 Zł

Aleksandra G***

2022-03-06 14:35:12

50 Zł

Kyrylo A***

2022-03-06 13:28:35

500 Zł

Renata G***

2022-03-06 12:55:01

50 Zł

Wojda T***

2022-03-05 22:50:19

20 Zł

Robert R***

2022-03-05 18:27:41

50 Zł

Ivan M***

2022-03-05 17:45:38

20 Zł

Małgorzata P***

2022-03-05 14:07:01

100 Zł

Renata R***

2022-03-05 12:42:40

50 Zł

Bogusława S***

2022-03-05 12:17:51

300 Zł

JOANNA A***

2022-03-05 12:09:25

50 Zł

Stefan M***

2022-03-05 11:48:07

50 Zł

Konrad W***

2022-03-05 10:24:04

50 Zł

Aliaksandr B***

2022-03-05 10:22:06

50 Zł

Martyna B***

2022-03-05 10:22:03

50 Zł

Peter B***

2022-03-05 09:46:23

500 Zł

Jolanta J***

2022-03-04 22:24:58

100 Zł

Joanna

2022-03-04 21:30:26

20 Zł

Mwizerwa

2022-03-04 12:32:19

20 Zł

Renata W***

2022-03-04 06:41:06

200 Zł

Justyna

2022-03-03 21:02:23

50 Zł

Sylwia G***

2022-03-03 20:24:05

100 Zł

Patryk ***

2022-03-03 17:44:01

20 Zł

Weronika ***

2022-03-03 17:35:19

100 Zł

Grażyna Z***

2022-03-03 12:44:43

200 Zł

Maciej

2022-03-03 10:04:34

20 Zł

Magdalena M***

2022-03-02 23:17:15

100 Zł

Bożena G***

2022-03-02 23:09:07

20 Zł

Manuela J***

2022-03-02 20:51:47

50 Zł

Iga O***

2022-03-02 19:58:07

50 Zł

Annonimowa

2022-03-02 19:16:44

50 Zł

Barbara O***

2022-03-02 17:38:07

50 Zł

Molenda

2022-03-02 17:02:23

20 Zł

Anna B***

2022-03-02 15:56:31

10 Zł

Mikołaj T***

2022-03-02 12:50:02

20 Zł

Martyna

2022-03-02 09:36:01

20 Zł

Maja F***

2022-03-02 08:53:11

50 Zł

Przemysław ***

2022-03-02 07:10:29

20 Zł

Mariola w***

2022-03-02 06:57:28

50 Zł

Beata S***

2022-03-01 21:24:43

20 Zł

Maciej

2022-03-01 19:16:50

50 Zł

Karol B***

2022-03-01 18:14:30

50 Zł

Andruszko A***

2022-03-01 17:45:14

100 Zł

Nikodem L***

2022-03-01 16:58:32

20 Zł

Jan K***

2022-03-01 16:14:04

20 Zł

Ewa K***

2022-03-01 16:08:26

20 Zł

Krzysztof T***

2022-03-01 14:45:05

200 Zł

Marek D***

2022-03-01 12:40:30

100 Zł

Patrycja

2022-03-01 09:56:19

200 Zł

Laura B***

2022-03-01 07:46:35

5 Zł

Piotrek

2022-03-01 01:37:35

20 Zł

Konrad M***

2022-03-01 01:22:39

200 Zł

Jagoda ***

2022-03-01 01:20:01

20 Zł

Paweł C***

2022-03-01 00:20:05

100 Zł

Nat

2022-02-28 23:23:30

200 Zł

Arleta K***

2022-02-28 22:47:27

100 Zł

Justyna G***

2022-02-28 22:35:13

200 Zł

Olesia U***

2022-02-28 21:54:38

20 Zł

Kasia K***

2022-02-28 21:49:50

50 Zł

Maria W***

2022-02-28 21:06:55

100 Zł

Elzbieta S***

2022-02-28 21:06:00

50 Zł

Angelika l***

2022-02-28 20:50:56

5 Zł

Maciej F***

2022-02-28 20:09:52

50 Zł

CHIEW N***

2022-02-28 19:58:42

20 Zł

Cezary Z***

2022-02-28 19:12:34

50 Zł

Dominik B***

2022-02-28 19:11:56

40 Zł

Halina D***

2022-02-28 18:29:32

50 Zł

JAGUSŁAWA K***

2022-02-28 17:54:31

100 Zł

EWA R***

2022-02-28 17:41:02

20 Zł

Agnieszka K***

2022-02-28 17:25:09

20 Zł

Mariusz K***

2022-02-28 17:24:15

100 Zł

Anonim A***

2022-02-28 17:13:01

10 Zł

Jola

2022-02-28 16:53:13

50 Zł

ewa c***

2022-02-28 13:43:08

50 Zł

Maciak J***

2022-02-28 12:09:40

20 Zł

Bożena P***

2022-02-28 10:15:12

30 Zł

Presila G***

2022-02-28 08:18:00

50 Zł

MAGDA S***

2022-02-28 08:04:49

20 Zł

Maniek

2022-02-28 08:01:45

10 Zł

Anita K***

2022-02-27 22:56:03

20 Zł

Natallia K***

2022-02-27 21:52:39

50 Zł

RS

2022-02-27 19:59:24

50 Zł

Alex R***

2022-02-27 19:00:43

150 Zł

michal ***

2022-02-27 18:54:48

50 Zł

Jan K***

2022-02-27 16:02:04

20 Zł

KolaczkowskaJadwiga

2022-02-27 14:49:49

20 Zł

Skyler B***

2022-02-27 14:46:13

20 Zł

Katarzyna C***

2022-02-27 14:44:37

50 Zł

Michelangelo D***

2022-02-27 14:41:01

100 Zł

Barbara Z***

2022-02-27 14:38:36

50 Zł

Grzegorz F***

2022-02-27 14:15:04

100 Zł

Strzyzewska K***

2022-02-27 12:09:49

50 Zł

Joanna B***

2022-02-27 00:51:04

20 Zł

Kamila

2022-02-26 22:39:38

20 Zł

adam w***

2022-02-26 21:31:41

1 Zł

Marcin Z***

2022-02-26 21:28:34

2 Zł

Agata C***

2022-02-26 21:20:32

20 Zł

Damian S***

2022-02-26 19:59:59

20 Zł

Teresa P***

2022-02-26 19:40:00

500 Zł

JADWIGA S***

2022-02-26 19:28:09

100 Zł

Marko H***

2022-02-26 18:18:11

50 Zł

Izabela B***

2022-02-26 17:56:06

100 Zł

Katarzyna B***

2022-02-26 17:39:49

20 Zł

Zuzanna T***

2022-02-26 17:38:28

20 Zł

Katarzyna F***

2022-02-26 16:38:40

10 Zł

Marek K***

2022-02-26 16:07:42

200 Zł

Maksym O***

2022-02-26 14:26:48

50 Zł

Agga

2022-02-26 14:17:19

200 Zł

Michał S***

2022-02-26 14:07:57

40 Zł

Małgorzata G***

2022-02-26 12:19:33

500 Zł

Monika B***

2022-02-26 11:59:39

20 Zł

Bogusława B***

2022-02-26 11:50:30

50 Zł

Karolina

2022-02-26 11:22:38

50 Zł

Rysia

2022-02-26 11:13:49

10 Zł

Ewa T***

2022-02-26 10:25:36

50 Zł

Anonim

2022-02-26 10:05:31

50 Zł

Daria U***

2022-02-26 09:49:48

20 Zł

Katarzyna M***

2022-02-26 09:45:43

20 Zł

AnNa s***

2022-02-26 09:40:21

50 Zł

Gonia K***

2022-02-26 09:37:32

200 Zł

Weronika

2022-02-26 08:12:17

50 Zł

Sylwia

2022-02-26 00:18:14

20 Zł

Ania S***

2022-02-25 23:34:35

50 Zł

Patrycja G***

2022-02-25 23:10:03

10 Zł

Ewa K***

2022-02-25 22:36:15

20 Zł

Adrian P***

2022-02-25 21:36:56

50 Zł

Sylwia

2022-02-25 21:17:53

50 Zł

Krystyna S***

2022-02-25 19:54:53

50 Zł

Eugeniusz K***

2022-02-25 19:54:22

200 Zł

Dariusz K***

2022-02-25 19:50:15

50 Zł

Anna K***

2022-02-25 19:17:08

50 Zł

Bartłomiej

2022-02-25 18:37:40

100 Zł

Darya D***

2022-02-25 18:31:13

200 Zł

Przemysław R***

2022-02-25 17:44:24

20 Zł

Тарас ***

2022-02-25 17:39:16

100 Zł

WERONIKA

2022-02-25 16:57:09

20 Zł

Ewa T***

2022-02-25 16:44:41

50 Zł

Adam G***

2022-02-25 16:30:35

20 Zł

Kamila

2022-02-25 16:09:50

50 Zł

Jakub B***

2022-02-25 16:06:07

10 Zł

Przemysław C***

2022-02-25 15:14:40

20 Zł

Merc

2022-02-25 14:56:02

20 Zł

Maria B***

2022-02-25 14:44:31

20 Zł

Izabela R***

2022-02-25 13:51:58

20 Zł

Joanna S***

2022-02-25 13:28:21

50 Zł

Małgorzata

2022-02-25 13:14:31

50 Zł

Iwona R***

2022-02-25 13:13:59

100 Zł

Bartosz G***

2022-02-25 13:05:52

150 Zł

Julia M***

2022-02-25 12:45:39

100 Zł

Karolina S***

2022-02-25 12:18:41

20 Zł

Katarzyna M***

2022-02-25 11:30:35

100 Zł

Grzegorz S***

2022-02-25 10:06:54

50 Zł

Pablo G***

2022-02-25 10:05:31

20 Zł

Anonim

2022-02-25 09:29:35

5 Zł

Roger W***

2022-02-25 09:15:09

50 Zł

Renata J***

2022-02-25 09:10:56

50 Zł

Maksym M***

2022-02-24 22:59:57

1000 Zł

Aleksandra M***

2022-02-24 22:07:52

100 Zł

Szymer

2022-02-24 22:05:40

50 Zł

Daria

2022-02-24 22:00:00

20 Zł

FAKTURY

Udostępnij: